Close
info@mayabay-yachting.com
+48 512 345 789

FAQ

Wszystko, co musisz wiedzieć, by zamienić marzenie w niezapomnianą przygodę.

Gdzie znajdę szczegóły dotyczące jachtów?

Wszystkie szczegóły danego jachtu, specyfikacja techniczna oraz wyposażenie znajdują się w wyszukiwarce po kliknięciu w konkretny jacht.

Czy mogę wybrać rejs z obsługą załogi?

Oczywiście, koszt skippera znajduje się w cenniku opcji dodatkowych danego jachtu. Pamiętaj, że należy mu również zagwarantować miejsce do spania oraz wyżywienie. Żeglowanie z skiperem to doskonała możliwość, bo poznać wiele urokliwych miejsc, a dodatkowo wsparcie doświadczonego członka załogi podczas całego rejsu.

Jak mam zrobić rezerwację jachtu, który mnie interesuje?

Po wybraniu konkretnego jachtu podaj swoje dane zgodnie z formularzem i wyślij zapytanie. W odpowiedzi dostaniesz na maila ofertę wynajmu wraz ze wszystkimi szczegółami oraz dane do potwierdzenia rezerwacji i realizacji płatności.

Czym jest otwarcie opcji?

Jeśli zaakceptujesz ofertę, zostanie otwarta opcja rezerwacji. Masz kilka dni, aby dokonać płatności pierwszej transzy i tym samym potwierdzić rezerwację. Po tym czasie nieopłacona rezerwacja wybranego jachtu wygasa.

Czy cena podana na stronie jest ostateczna?

Ostateczna cena zależy od wielu czynników, m.in. terminu czy wybranej ilości dodatkowych udogodnień. Jeśli masz pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami.

Czy jachty można rezerwować tylko od soboty do soboty?

Czartery jachtów od soboty do soboty to najczęstsze rozwiązanie, a w sezonie zwykle jedyna dostępna opcja. Poza sezonem zmiana terminu jest możliwa, ale wymaga wcześniejszego uzgodnienia.

Ile mam czasu na opłacenie rezerwacji?

Termin zapłaty pierwszej transzy zostanie przesłany razem ze szczegółami oferty. Zwykle jest to ok. 7 dni od potwierdzenia oferty i otwarcia opcji.
Masz inne pytania?

Napisz do nas, a wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości.

Wyślij wiadomość